03.01.2018, Ref.#: SR
★★★★★ ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ, ФОНИО ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 800 до 1600 BGN (Нето); Езици: Английски
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ
Фонио е фирма специализирана в търговията със стоки, които подпомагат живота на хората с намален слух. Във Фонио се стремим да предоставим винаги най-доброто от света на медицинските изделия и медицинското оборудване от световни производители лидери в бранша си. Фирмата е официален представител на марките: Phonak, Швейцария, Signia, Германия, Advanced Bionics, Швейцария. Нашата страст, модерно мислене, ентусиазъм и амбиция ни превърнаха в пазарен лидер за кратък период от време. Желанието ни е напълно да доминираме сектора си. Затова следваща ни стъпка е разширяване на портфолиото от продукти и мащабно навлизане в търговията на едро. За да изпълним плана си търсим нови колеги, които да се присъединият към нашия екип на длъжност:

По-долу поместваме описание на позицията и на качествата, които очакваме да притежават кандидатите за работа. Ще се радваме да кандидатствате при нас!

Ако си амбициозен човек, ако искаш да учиш и да се развиваш, ако вярваш, че всичко е възможно, ако обичаш да пътуваш и да се срещаш с хора, ако общуването и продажбите ти носят удоволствие, то е добре да прочетеш изискванията, които имаме към кандидатите. Ако смяташ, че работата е точно като за теб, то ще очакваме да ни изпратиш автобиографията си. Ако ни допадне написанатото от теб - ще те поканим на интервю. На него ще се запознаем и ще ти разкажем подробно за възможностите и предизвикателствата, които предлагаме при нас. Накратко за позицията:

Задължения и отговорности (това е, което най-общо очакваме да правиш при нас):
• Ще отговаряш за разработването на различни канали за продажби, естествено, за да продаваме повече и по-скъпо
• Ще отговаряш за развиването и оптимизирането на клиентската база. Ще влагаме усилия там където си заслужава.
• Ще изграждаш и поддържаш взаимоотношения с нашите партньори, клиенти на едро, различни бизнеси, медици, медицински центрове, болници и др.
• Ще трябва да се научиш да презентираш продуктите ни на високо професионално ниво. Винаги ще трябва да си готов да спретнеш кратко представяне и да предоставиш мостри на продуктите ни.
• Ще ти се налага да правиш презентации, оферти и търговски предложения.
• Ще трябва седмично да се отчиташ за свършената работа и да попълваш отчетите си. Някои от тях ще трябва да изпращаш към партньорите-доставчици.
• След първоначалното обучение ще ти се налага да пътуваш до 60% от времето си извън София.

Изисквания към кандидата (накратко как си те представяме):
• Да си инициативен, с позитивна нагласа и отлично управление на времето;
• Да имаш някакъв опит като търговец, търговски или медицински представител
• Да имаш отлични комуникативни и презентационни умения
• Да си ориентиран към цели и резултати
• Да не приемаш "Не" за отговор
• Да имаш добри организационни умения
• Да можеш да работиш самостоятелно и без супервизия
• Да се грижиш за външния си вид
• Да имаш валидно свидетелство за управление на МПС и да можеш да шофираш самостоятелно
• Да владееш добре английски език. Всички материали от производителите ни са на английски и ще ти се налага да четеш на английски.
• Да можеш да работиш с компютър, а не да те е страх от него. Трябва да можеш да изготвяш отчетите си и презентациите си на РС-то. Честно казано сме екологично настроени и не обичаме да ползваме тефтери и хартии.

Компанията предлага (т'ва вече шефа го е написал):
• Твърдо месечно възнаграждение и бонус на база постигнати резултати при пълни осигуровки
• Вътрешно-фирмени и външни обучения
• Карта за фитнес
• Страхотен и амбициозен екип и възможност да работиш и да се учиш от най-добрите
• Служебен автомобил, телефон и карта за телефон.

В случай, че проявявате интерес към позицията ще се радваме да получим Вашата кандидатура.
Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай по тази обява
ФОНИО ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ФОНИО ЕООД
Всички обяви на ФОНИО ЕООД