02.01.2018, Ref.#: 947
★★★★★ Офис сътрудник - обработка на снимки за фирмен сайт, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 750 до 800 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Офис сътрудник - обработка на снимки за фирмен сайт
Нашият клиент е „Електро Стил” ООД с основна дейност: Продажба на едро и дребно на интериорни и екстериорни осветителни тела, компоненти и консумативи
Успехът на фирмата се дължи на гъвкавостта, адаптивността и способността й да предлага цялостни решения, „когато няма светлина”. От 2004 г. „Електро Стил” ООД е в търговски взаимоотношения с австрийската фирма - ESTO Lighting GmbH. Фирмата разполага с търговски обекти в София и в Пловдив.

Подходящите кандидати отговарят на следните изисквания:

- интерес и практически умения за обработка на снимки – Photoshop, Corel Drow или други подходящи програми
- опит в обслужване на клиенти, предимно по телефона
- опит в поддържане на онлайн магазин е предимство
- свободно ползване на Word, Excel, Internet
- много добро владеене на българския правопис
- с добра концентрация и вглеждане в детайлите
- умения за работа с офис техника - факс, скенер, ксерокс
- търпеливо и вежливо отношение към клиентите
- умения за сработване с колеги

Основни задължения:

- Ежедневна работа с фирмения сайт и фейсбук страницата. Сваляне и качване на информация за определени артикули, обикновено в акция. Обработка на снимки. Обслужване на клиенти по телефона при запитване или на място в офиса – предоставяне на справки и информация, препоръчване на подходящи артикули при липса на търсени такива и др. Следене движението на продажбите. Работа със складова програма, когато се налага. Регистриране на сайта в различни браншови портали и поддържане на акаунта.

Предложението на фирмата:

- Работа в офис – в момента срещу 7-ма поликлиника, след два месеца на бул. "Илиянци" № 12
- 5-дневна работна седмица
- Работно време: 9.00 – 18.00 часа
- Стартово възнаграждение за първите три месеца - нето 750 лв. След този период - мин. 800 лв. нето, в последствие възнаграждението зависи от показаните умения на наетия служител
- ТД
- 3 – 6 месечен пробен период, в зависимост от показаните резултати
- Малък, но сплотен колектив
- Обучение

Ако в предложението на нашия клиент сте открили своето работно място, моля, изпратете актуална автобиография на БЪЛГАРСКИ ЕЗИК и ПОРТФОЛИО с обработени от вас снимки. Мотивационното писмо е по желание.

На интервю ще бъдат поканени само кандидати, отговарящи на изискванията.

Гарантирана конфиденциалност.

Лиценз за извършване на посредническа дейност № 2116 от 15.09.2016 година.
Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Всички обяви на Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД