02.01.2018
★★★★★ Специалист, труд и работна заплата, Стандарт одит ЕООД
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1500 BGN (Бруто); Езици: Английски, Немски
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Специалист, труд и работна заплата
Основни отговорности:
Изчисляване на работни заплати. Изготвяне на ведомости, рекапитулации,
справки, платежни нареждания. Изготвяне на декларации по образец.
Изготвяне и подаване на служебна информация в държавните институции.
Издава служебни бележки и удостоверения, свързани с трудовата дейност на работниците и служителите, необходими за съответните институции.

Изисквания:
1. Най-малко 3 години опит;
2. Компютърна грамотност и умения – МS Office, Internet, специализиран софтуер за „ТРЗ" ;
3. Висше икономическо образувание;
4. Отлично познаване на Кодекс на труда и всички подзаконови актове по прилагането му; Кодекс за социално осигуряване; Закон за здравно осигуряване; Закон за защита на личните данни; Нормативни актове и правила за здравословни и безопасни условия на труд;
5. Умения за работа в екип; лоялност, честност, отговорност, емоционална интелигентност;
6. Препоръчително кандидатът да има добри познания по английски и/или немски.
Кандидатствай по тази обява
Стандарт одит ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Стандарт одит ЕООД
Всички обяви на Стандарт одит ЕООД