15.01.2018, Ref.#: ESS.01
★★★★★ ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ - “ИНЖЕНЕРНИ РЕШЕНИЯ”, ЕС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ЕКСПЕРТ ПРОДАЖБИ - “ИНЖЕНЕРНИ РЕШЕНИЯ”
Ако имате желание за развитие в областта на интегрираните системи за сигурност и амбиция за работа в динамично развиваща се компания, с мащабна дейност, и разпознавате себе си в описаните изисквания, ще се радваме да ни изпратите Ваша биография и актуална снимка.

  ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

-        Провеждане на срещи с клиенти и технически огледи на обекти за съществуващи и потенциални партньори на Дружеството.
-        Изготвяне на идейни проекти, количествено-стойностни сметки и обяснителни записки за изграждане на интегрирани системи за сигурност /СОТ, видеонаблюдение, контрол на достъпа, ПИС, оповестяване и други съвременни технически решения/.
-        Разбработване и даване на предложения за нови технически и продуктови решения за сигурност. Изготвяне на оферти, справки, анализи и доклади.
-        Контрол на изпълнението.

  ПРОФЕСИОНАЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:

-       Висше техническо и/или икономическо образование.
-       Опит в продажбите и изграждане на интегрирани инженерни системии решения.
-       Професионален интерес и познаване на техническите системи за сигурност.
-       Отлична компютърна грамотност и практически опит с приложими в сферата софтуерни продукти.
-       Опит с AutoCAD е предимство.
-       Опит в идентифицирането и предлагането на най-добрите решения спрямо проект – анализ на възможните системи и конкурентни предимства.
-       Английски език - работно ниво.
-       Шофьорска книжка - категория В.

  ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

-       Организираност и отговорност при изпълнение на поставените задачи.
-       Отлични аналитични умения.
-       Гъвкавост за вземане на решения, позитивна нагласа и бърза мисъл.
-       Способност за решаване на проблеми.
-       Умения за работа в екип.
-       Умение за работа в динамична среда.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

-       Възможност за обучения.
-       Възможност за личностно и професионално развитие.
-       Възможност за реализиране на собствени идеи.
-       Коректност в трудовите отношения.

Само предварително одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Конфиденциалността на всички кандидатури е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.
Кандидатствай по тази обява
ЕС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ЕС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД
Всички обяви на ЕС МЕНИДЖМЪНТ ЕООД