02.01.2018, Ref.#: RO/160
★★★★★ РЪКОВОДНИ СЛУЖИТЕЛИ за магазин BILLA - гр.София, кв. Надежда 2, Билла България ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

"Билла България" ЕООД, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

За нашия магазин BILLA в гр. София, бул. Ломско шосе №2 А, търсим мотивирани и динамични личности, които да се присъединят към екипа ни, на позицията:

- РЪКОВОДИТЕЛ ОТДЕЛ

Нашето предложение:

  • Коректност в трудовите отношения;
  • Мотивиращо стартово възнаграждение
  • Възможности за професионално развитие и израстване до ниво Управител;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв. месечно;
  • Участие в различни обучения с цел повишаване професионалните знания и умения;
  • Възможност за придобиване на професионален опит в търговията с бързооборотни стоки.

Основни задължения:

  • Постигане на високо ниво на обслужване и удовлетвореност на клиентите;
  • Реализиране на целите и планираните показатели;
  • Активно управление и организация на екипа;
  • Осигуряванe на оптималното протичане на стоковия поток в отдела/отделите от момента на поръчване на стоките до тяхната продажба;
  • Създаване на организация и контрол, гарантиращи поддържане на чистота, свежест и качество според установените законови и фирмени изисквания и стандарти (GMP, HACCP).

Нашите изисквания:

  • Опит в търговията с бързооборотни стоки - предимство;
  • Високо ниво на ориентация към клиента;
  • Умения за работа в екип;
  • Ръководен и търговски опит;
  • Отговорност и добросъвестност.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография или я занесете на място в магазин.

Ще се свържем с всички кандидати одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Билла България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Билла България ЕООД
Всички обяви на Билла България ЕООД