12.01.2018, Ref.#: SL/264
★★★★★ СЛУЖИТЕЛИ за новооткриващ се магазин BILLA, гр. София, Bulgaria Mall, бул. България 69, Билла България ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Непълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата

С над 100 магазина в страната, "Билла България" ЕООД, част от REWE Group, е една от най-динамично развиващите се търговски вериги в Европа. Наша цел е да доставяме разнообразни, свежи и висококачествени продукти – само най-доброто за нашите клиенти!

За нашия новооткриващ се магазин BILLA в гр. София, Bulgaria Mall, бул. България 69 търсим мотивирани и динамични личности за позиции:

- СЛУЖИТЕЛИ ОТДЕЛ "СЪРВИС"
(Месо и Деликатеси)

- АРАНЖОР-КАСИЕРИ

Нашето предложение:

  • Гъвкаво работно време;
  • Коректност в трудовите отношения;
  • Ваучери за храна в размер на 60 лв;
  • Мотивиращо стартово възнаграждение;
  • Въвеждащо обучение и активно менторство;
  • Възможности за професионално развитие в една от най-големите търговски вериги в България.

Основни отговорности:

  • Mаксимална удовлетвореност на клиентите;
  • Полагане на усилия за намаляване на брака и липсите;
  • Поддържане на чистота и хигиена според стандартите на БИЛЛА;
  • Грижа за сроковете на годност, качеството и целостта на опаковките на стоките;
  • Безопасност и сигурност при работа.

Нашите изисквания:

  • Ориентация към клиента;
  • Умения за работа в екип;
  • Отговорност и добросъвестност;
  • Опит в търговията с бързооборотни стоки.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете Вашата автобиография или я занесете намясто в магазина.

Ще се свържем с всички кандидати, одобрени по документи.

*Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Кандидатствай по тази обява
Билла България ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Билла България ЕООД
Всички обяви на Билла България ЕООД