02.01.2018, Ref.#: WW_Btv
★★★★★ Служител Склад, SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.
Месторабота Ботевград; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Служител Склад
Сенсата Технолоджис е световен лидер в производсвото, разработването и продажбата на сензори и системи за контрол. С нашата широка гама от продукти целим да подобрим сигурността, ефективността и комфорта на потребителите на превозни средства и бяла техника. Продуктите на Сенсата могат да бъдат открити в сферата на автомобилната, самолетната, корабостроителната, военната, жп транспорта, тежко-товарната, телекомуникационната индустрия и в много други области на икономиката. Всяка година, ние произвеждаме милиарди продукти под брандовете Klixon, Airpax, Quinex, Dimensions TM и Sensor-Nite.

Качествата, които правят Сенсата световно призната компания, са нашите служители, нашите международни производства и отдадеността на нашите клиeнти.

В резултат на разширяване на производствената ни дейност в град Ботевград, търсим да назначим служители Склад.

Задължения:
  • Осигуряване на потока на материали към производството
  • Подпомагане на движението на материалите в склада (подреждане на стока)
  • Фолиране и товарно разтоварни дейности
  • Лепене на етикети и потготовка на товари за износ

Изисквания:
  • Средно образование
  • Готовност за работа на три сменен режим
  • Опит в склад е предимство
  • Свидетелство за управление на мотокари е предимство
  • Шофьорска кинжка, категория B е предимство

Ние предлагаме:
  • Осигурен служебен транспорт
  • Възможност за развитие
  • Програми за обучение и сертифициране
  • Мотивиращо възнаграждение

При интерес от Ваша страна, моля изпратете ни Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас в кратък срок. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално.

Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни. Сенсата Технолоджис в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на личните данни, които ни предоставяте.
Кандидатствай по тази обява
SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.
Всички обяви на SENSATA TECHNOLOGIES BULGARIA Ltd.