02.01.2018, Ref.#: Nov2017
★★★ ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР, ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Вижте визитка на компанията
Месторабота Варна; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ПРОДУКТОВ МЕНИДЖЪР
От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, развиващ се доста динамично в областта на дигиталния маркетинг, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Основни отговорности:
  • отговаря за управлението и налагането на основния продукт;
  • проследява динамиката на пазара и следва тенденциите;
  • отговаря за управлението на различните отдели;
  • мотивира хората от екипа и запазва позитивното мислене;
Изисквания:
  • опит в управлението на екипи от над 50 души - поне 3 години;
  • опит в управлението на екипи от различни отдели;
  • отлично ниво на владеене на английски език - писменно и говоримо;
  • силни комуникативни и мотивационни умения;
  • аналитично и проактивно мислене;
  • амбициозност;
  • енергичност;
  • креативност.
Компанията предлага :
  • Отлично възнаграждение и възможност за развитие;
  • Развитие в млад и амбициозен екип от доказани професионалисти;
  • Възможност да разгърнете професионалния си потенциал в успешна международна компания;
  • Модерен офис с отлична локация.
Ако позицията е атрактивна за Вас, ще се радваме да Ви разкажем повече. Изпратете ни актуална автобиография на английки език и ще се свържем с Вас.

За повече информация можете да се обадите на тел.: 0882 90 73 20 (Деница Василева)

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339 от 30.08.2017

Услугите на Изи Консулт за безплатни за кандидатите!
Кандидатствай по тази обява
ИЗИ КОНСУЛТ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ИЗИ КОНСУЛТ ООД
Всички обяви на ИЗИ КОНСУЛТ ООД