28.12.2017, Ref.#: Mr_33
★★★★★ Мениджър Аптечен Пазар, Хербамедика ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Мениджър Аптечен Пазар
Хербамедика търси да назначи Регионален Мениджър Аптечен Пазар за гр. София и София област. Водещи марки на компанията са Flex Code Premium, Prim Oil, Liquid Off, Liquid For Fit, Coxamin, Magne Marine, Neptun Krill Oil, Sunny Vit и CAMe Real.

Основни задължения:

- Отговаря за продажбите към поверените му клиенти, с цел изпълнение на годишния план;
- Развива съществуващите, привлича и разработва нови клиенти на компанията за достигане на заложените показатели;
- Договаря взаимоотношенията с клиентите, за които отговаря, спазвайки утвърдената търговска рамка в компанията;
- Познава, представя и налага фокусно продукти на компанията и договаря продажби по действащите промоции към клиентите, с които работи;
- Изготвя точно и навременно всички необходими планово – отчетни форми, доклади и справки, касаещи дейността му.

Изисквания към кандидатите:

- Търговски опит в областта на фармацията;
- Умения за създаване и поддържане на търговски контакти;
- Инициативност, организираност, настойчивост;
- Целенасоченост и мотивация за постигане на успех;
- Кoмпютърна грамотност - MS Word, Excel;
- Опит в работа с корпоративни/ключови клиенти ще се счита за предимство;
- Шофьорска книжка.

Ние предлагаме:

- Динамична работа с висока степен на отговорност и самостоятелност;
- Възнаграждение, съответстващо на постигнатите резултати;
- Отлична работна атмосфера и възможности за обучение и повишаване на квалификацията.

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи.
Кандидатствай по тази обява
Хербамедика ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Хербамедика ЕООД
Всички обяви на Хербамедика ЕООД