04.12.2017, Ref.#: SAPB/Dec2017
★★★ Търговски представител, ГЕНИК КАФЕ РЕШЕНИЯ ООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Търговски представител
Във връзка с разрастването на дейността си, Геник кафе решения ООД търси да назначи търговски представител за регионалния си офис в гр. Пловдив.

ИЗИСКВАНИЯ:
- много добри комуникативни способности;
- аналитично мислене и нюх към продажбите;
- високо ниво на отговорност и лична организираност;
- амбиция за работа в динамична среда и желание за постигане на високи резултати;
- шофьорска книжка и готовност за активно шофиране;
- основна комютърна грамотност;
- стажът на подобна позиция и познанията в областта на ХоРеКа пазара и бизнеса с кафе са предимство.

ОТГОВОРНОСТИ:
- поддържа и развива бизнес-отношенията с настоящите клиенти;
- отговаря за изпълнението на поставените цели за обем продажби;
- преговаря с потенциални нови клиенти.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- динамична, интересна и отговорна работа;
- възможност за лична изява и развитие в утвърдена компания;
- много добро възнаграждение плюс социални придобивки;
- служебен автомобил, телефон и таблет;
- постоянен трудов договор.

Геник кафе решения ООД поема ангажимент да покани на интервю само одобрените по документи кандидати. Предоставените от кандидатите лични данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Кандидатствай по тази обява
ГЕНИК КАФЕ РЕШЕНИЯ ООД  Известие за нови обяви
Повече за ГЕНИК КАФЕ РЕШЕНИЯ ООД
Всички обяви на ГЕНИК КАФЕ РЕШЕНИЯ ООД