14.11.2017, Ref.#: 1
★★★★★ Софтуерен разработчик, Zepter Bulgaria Ltd.
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Софтуерен разработчик
Zepter International е мултибранд, мултинационална компания, която произвежда, продава и разпространява по целия свят ексклузивни потребителски стоки с високо качество, предимно чрез мрежата си от консултанти, но и чрез своите представителни магазини. „Цептер-България“ ЕООД е на българският пазар от 25 години и е дъщерно дружество на Zepter International.

Във връзка с разрастването на своя екип, „Цептер-България“ ЕООД търси да назначи кандидат за позицията „ Софтуерен разработчик“.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

• Висше инженерно образование или Висше в сферата на информатика и математика ще бъде предимство, а не основно изискване.
• Опит с Delphi програмна среда на Windows операционна система препоръчително минимум 5 години опит ще бъде предимство.
• Опит с Firebird SQL Server.
• Опит с клиентска база данни, както и познания за електронни магазини.
• Умения за откриване и отстраняване на възникнали софтуерни проблеми.
• Английски език – много добро владеене.

ОТГОВОРНОСТИ:
• Създава и поддържа софтуерни програми за нуждите на „ЦЕПТЕР-БЪЛГАРИЯ“ ЕООД.
• Осъществява цялостен контрол за правилната обработка на данните от информационната система на „Цептер-България“ ЕООД, както и регистрите за електронна обработка на личните данни на същестуващата база данни.
• Изготвя архив на база данни и съхранява архивните файлове на регистрите за електронна обработка на личните данни на търговските консултанти и мениджъри.
• Изчислява комисионни възнаграждения и осъществява контрол за правилната им обработка.
• Изготвяне на месечни, седмични справки за нуждите отделните структури в дружеството.
• Предприема действия за отстраняване на неизправността при констатиране неправилна обработка на данните от компютърните програми.
• Организира и осъществява закупуването на компютри, др.техника, магнитни носители и консумативи за нуждите на информационната система на „Цептер-България“ ЕООД.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Трудов договор на 8 часов работен ден.
• Възможност за работа с развитие в мултинационална компания .
• Конкурентно заплащане, както и социални придобивки.
• Работа в млад и мотивиран екип.

Ако проявявате интерес, можете да кандидатствате за обявената позиция като изпратите подробна автобиография, мотивационно писмо и снимка.

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД.
Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатствай по тази обява
Zepter Bulgaria Ltd.  Известие за нови обяви
Повече за Zepter Bulgaria Ltd.
Всички обяви на Zepter Bulgaria Ltd.