КариераКурсове
06.10.2017, Ref.#: I-CCTV
★★★★★ Техник - монтаж и подръжка на системи за видео наблюдение и СОТ, МАКСТЕЛ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Техник - монтаж и подръжка на системи за видео наблюдение и СОТ
МАКСТЕЛ ООД е водеща компания предлгаща системи за видеонаблюдение и охрана, контрол на достъпа и комуникации. GPS системи за управление на автопарк и LED осветление.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:
- Опит в монтажа, инсталацията и конфигурирането на аналогови и IP базирани системи за видео наблюдение – камери и видеорекордери;
- Опит в монтажа, инсталацията и конфигурирането на СОТ;
- Познания в областта на изграждането и конфигурирането на компютърни мрежи и мрежови устройства;
- Познания в областта на конфигуриране и управление на мрежови комутатори и рутери;
- Шофьорска книжка;
- Владеене на английски език е предимство;
- Мотивация за работа и усъвършенстване;

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Инсталиране и подръжка на системи за видео наблюдение и охрана, прилежащата към тях ИТ инфраструктура;
- Диагностициране и отстраняване на хардуерни и софтуерни проблеми;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Система за атрактивно възнаграждение;
- Възможност за професионално развитие;
- Работа с млад екип в динамична работна среда;
- Служебен автомобил;
- Служебен мобилен телефон;

НЕОБХОДИМИ ДОКУМЕНТИ ЗА КАНДИДАТСТВАНЕ:
- Автобиография на български език;
- Мотивационно писмо на български език;
- Актуална снимка;

Предоставените от Вас данни са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.
Моля, обърнете внимание, че на интервю ще бъдат поканени само одобрените кандидати, предоставили пълния комплект от документи!
Кандидатствай по тази обява
МАКСТЕЛ ООД  Известие за нови обяви
Повече за МАКСТЕЛ ООД
Всички обяви на МАКСТЕЛ ООД