КариераКурсове
13.10.2017, Ref.#: ENL
★★★★★ Сътрудник корпоративни клиенти с АНГЛИЙСКИ език /вечерни смени до 1.00ч./, Modis Bulgaria / Adecco Bulgaria Ltd
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Сътрудник корпоративни клиенти с АНГЛИЙСКИ език /вечерни смени до 1.00ч./
Знаете английски на отлично ниво? Желаете да го практикувате, печелейки от това? Тогава това е позицията за Вас: Сътрудник корпоративни клиенти с АНГЛИЙСКИ език /вечерни смени до 1.00ч./.

Вашите задължения:
  • Писмена и вербална комуникация само с корпоративни клиенти на компанията;
  • Активна работа в екип с цел повишаване качеството на обслужване;
  • Бързо и ефективно справяне с поставените задачи.
Нашите изисквания:
  • Отлично ниво на владеене на английски език - писмено и говоримо;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Готовност за развитие в голяма мултикултурна среда;
  • Комуникативност и желание за работа в екип.
Нашето предложение:
  • Въвеждащо обучение от 3-4 седмици;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Бонусна система на база представяне;
  • Работа в млад и енергичен екип;
  • Възможност за усъвършенстване на езиковите умения;
  • Възможност за развитие в богатата йерархична структура на компанията;
  • Възможност за съчетаване на образование с работа;
  • 8 часови работни смени от 13.00ч. до 22.00ч.; от 14.00ч до 23.00ч.; от 15.00ч. до 00.00ч.; от 16.00ч. до 01.00ч.;
  • Осигурени ваучери за такси за всяка една от късните смени.
Ако желаете да получите перфектния старт в професионалната си кариера или искате да обогатите този, който вече имате, не се колебайте и минута повече - използвайте референтния номер на обявата - ENL - и кандидатствайте при нас!

Ще се свържем само с одобрените кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта № 1814/ 08.12.2014.
Modis Bulgaria / Adecco Bulgaria Ltd  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за Modis Bulgaria / Adecco Bulgaria Ltd
Всички обяви на Modis Bulgaria / Adecco Bulgaria Ltd