КариераКурсове
08.09.2017, Ref.#: CGGI
Стажант администрация и комуникация, LALO INVESTMENTS OOD
Месторабота София; Стаж; Непълно работно време; Подходяща и за студенти
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
Стажант администрация и комуникация
Стажантът ще се запознае с дейността на Международен Американски летен лагер –Camp Golden Gate. Задачите и работата са свързани с контролирането и подпомагането изпълнението на оперативната и цялостната административна дейност, както и поддържане комуникация с партньори и училища от целия свят. Ще разработва заедно с ментора си различни стратегии за комуникация и развитие на партньорства и ще оптимизира административните системи, които Camp Golden Gate използва, за да разширява и оптимизира партньорската си мрежа.

Стажът е подходящ за студенти. Работното време ще бъде съобразено с тяхната учебна програма.

Описание на основните задължения:

- Запознаване със структурата и дейността на организацията;
- Поддържане на комуникацията с ключови партньорски училища и организации;
- Съдействие при организиране и участие в различни комуникационни кампании в или извън България;
- Взимане на участие в осъществяването на продажби;
- Оптимизация на системите за връзки с клиентите;
- Изготвяне на анализи на провежданите кампании.

Стажантът ще има възможност да се развие в следните направления:

- Да опознае, съответно и да има активно участие в развитието на бизнес модела на Camp Golden Gate;
- Да получи познания за работата в международен екип с цел да надгради сегашните си умения при работа в екип и комуникация с клиенти и партньори;
- Да има възможността активно да приложи придобитите знания и умения в своето обучение и бъдещо кариерно развитие;
- Да усъвършенства знанията си по писмен и говорим английски език.

Изисквания към кандидатите:

- Познания и желание за развитие в сферата на администрацията и комуникацията;
- Много добра компютърна грамотност (Microsoft Office, PowerPoint и Google Drive);
- Добро ниво на владеене на английски език;
- Желание и целеутременост към постигане на реални резултати;
- Отлични комуникационни и организационни умения.

Какво предлагаме ние:

- Непрекъснат стаж за 3 месеца с работно време, което е изцяло съобразено с програмата на студентите;
- Възможност да се присъединиш към разрастващия се екип на Camp Golden Gate.
- Развитие на комуникационни и отганизационни умения;
- Възможност да прекараш лятото на българското черноморие във времето, в което се провежда лагерът.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.
Данните, които се предоставят са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален ред на съхранение и защита.

Кандидатствай по тази обява
LALO INVESTMENTS OOD  Известие за нови обяви
Повече за LALO INVESTMENTS OOD
Всички обяви на LALO INVESTMENTS OOD