КариераКурсове
07.09.2017, Ref.#: VL01
ОПЕРАТОР НА ЛАЗЕР/ПЛАЗМА/ГАЗОРЕЗ, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Враца; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 900 до 1200 BGN (Нето)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОПЕРАТОР НА ЛАЗЕР/ПЛАЗМА/ГАЗОРЕЗ
Нашият клиент е италианска фирма, която от дълги години работи в областта на металообработването- тежка индустрия и корабостроене, включваща и изработка на механичните части.

Фирмата търси да назначи:

ОПЕРАТОР ЗА ЛАЗЕР/ПЛАЗМА/ГАЗОРЕЗ

Основни задачи:
- Рязане на детайли с лазер,плазма или газорез, следвайки технически чертежи;
- Извършва измервания/тест/контрол на изработените детайли ;
- Работа с технически чертежи и възпроизвеждане на начертаните детайли;

Основни изисквания:
- Опит в лазерно и /или плазмено рязане– голямо предимство;
- Работа/разчитане на технически чертежи-задължително условие;
- Техническо образование-техникум или университет-предимство,но не задължително условие.
- Спазване на установените стандарти на качество и контрол на компанията;
- Мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа и желание за обучение.

Фирмата предлага:
- Отлични условия на труд;
- Трудов договор и осигуровки;
- Професионално обучение от международни специалисти;
- Работа на пълен работен ден и спазване на всички законни разпоредби за продължителност на работния ден;

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български и/ или италиански език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.
Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD