КариераКурсове
04.09.2017, Ref.#: ОР
ОБЩИ СПЕЦИАЛИСТИ ЗА ФАБРИКА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПРУЖИНИ, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОБЩИ СПЕЦИАЛИСТИ ЗА ФАБРИКА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПРУЖИНИ
Нашият клиент е голяма италианска компания, която е с дълги традиции в производството на изделия от метал , изискващо изключителна прецизност в съответствие с всички международни стандарти и качествен контрол на изпълнение.
Компанията стартира дейност в България,град Пловдив, и търси да назначи:

ОБЩИ СПЕЦИАЛИСТИ ЗА ФАБРИКА ЗА ПРОИЗВОДСТВО НА ПРУЖИНИ.

Основни задачи:

- работа с машини за огъване на пружини-не се изисква опит ,а желание за обучение;
-работа с технически чертежи-възможност за разчитане на чертежи;
-умения за работа с бормашина, трион;
-спазване на установените срокове и качествени стандарти на компанията.

Основни изисквания:

-опит в металообработваща промишленост, механична обработка на изделия, метало-механичен сектор или сходни-задължително условие;
-технически умения;
-италиански и/или английски език-предимство,но не задължително условие;
-мотивация, лоялност, бързо навлизане в естеството на работа;

Компанията предлага:
- добри условия на труд;
- трудов договор и осигуровки;
- обучение по международни стандарти;
- работа на пълен работен ден.

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български,италиански и/или английски език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD