КариераКурсове
04.09.2017
ОПЕРАТОР, ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ, ОСЦЕОЛА ЕООД
Месторабота Велико Търново; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 641 BGN (Бруто)
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ОПЕРАТОР, ВЪВЕЖДАНЕ НА ДАННИ
ОПИСАНИЕ И ИЗИСКВАНИЯ:
Осцеола ЕООД е утвърдена компания в сферата на обработката на данни в България. Основна дейност на фирмата е дигитализирането на информация, като главни партньори са предимно големи фирми от Западна Европа. Осцеола се намира в град Велико Търново и търси да назначи оператори на компютър за разширяване на екипа.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Заучаване на правила за обработка.
- Разчитане на информация от сканирани документи.
- Правилно използване на предоставения софтуер за въвеждане на данни.
- Коректно въвеждане/коригиране на данните, според правилата за обработка в приспособен за целта софтуер.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Добри машинописни умения.
- Бързо навлизане в нова работна среда.
- Мотивация, отговорност и прецизност.
- Базисни компютърни умения (не е нужна специална квалификация).

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Фирмени обучения.
- Стабилност на работното място.
- Коректни трудови взаимоотношения.
- Възможност за професионално развитие в рамките на утвърдена и успешна компания.
- Работа на пълен работен ден.

ВАЖНО: Покана за провеждане на технически тест за проверка на машинописните умения (на QWERTZ клавиатура) се изпраща по e-mail на всички одобрени по документи кандидати. Техническият тест е с продължителност 1 час. Справилите се успешно на теста получават покана за интервю.

Публикуваната в обявата заплата е стартова, брутна.
Средната заплата за 2016 г. е 940,95 лв. (бруто).
Кандидатствай по тази обява
ОСЦЕОЛА ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ОСЦЕОЛА ЕООД
Всички обяви на ОСЦЕОЛА ЕООД