КариераКурсове
01.09.2017, Ref.#: L02
СЕРВИТЬОРИ ЗА ИТАЛИАНСКИ РЕСТОРАНТ, ROSTA BALKANI HR OOD
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
СЕРВИТЬОРИ ЗА ИТАЛИАНСКИ РЕСТОРАНТ
Нашият клиент е истински италиански ресторант, с дълги традиции и отлична репутация, носещ духа на Италия в София и семейните традиции на основателите поколение рестораньори. Търсят се:

СЕРВИТЬОРИ

Основни задачи:

-Любезно обслужване на клиентите на ресторанта;
-Добър външен вид, работа с професионална униформа;

-Контакт с кухнята, отчет към управителя и собствениците.

Основни изисквания:

-Опит на същата или подобна позиция- задължително условие;

-Основни познания на италиански и/или английски език-предимство;
-Опит в италиански ресторант и/или познаване на италианската кухня-предимство;
-Опит в реномирани ресторанти в страната и чужбина-предимство;
-Образование в областта на хранително-вкусовата промишленост-предимство;
-Наличие на препоръки и/или сертификати-предимство;
-Позитивни,креативни и мотивирани хора.

Организацията предлага:

- Отлични условия на труд с трудов договор, осигуровки ,допълнителни бонуси;
- Работа в приятна италианска обстановка;
- Приятна атмосфера на работното място;

Моля, изпращайте автобиографии с актуални снимки на български език и/или италиански/английски език.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани поверително.

Роста Балкани Ейч Ар ООД е лицензирана агенция за подбор на персонал с изцяло безплатни услуги за кандидатите.
Лиценз No. 2200/12.01.2017-безсрочен, издаден от Министерство на труда и социалната политика
Кандидатствай по тази обява
ROSTA BALKANI HR OOD  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за ROSTA BALKANI HR OOD
Всички обяви на ROSTA BALKANI HR OOD