КариераКурсове
19.05.2017
★★★★★ ERP консултант, Л-КЛАС ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
ERP консултант

L-CLASS е българска консултантска и ИТ компания, създадена през 1990 година. Дейността на компанията е насочена към подобряване на ефективността на производството и управлението чрез внедряване на съвременни решения за управление на бизнеса, базирани на ERP система.

L-CLASS разработва решения за управление на бизнеса в предприятия с различен обхват и размер на бизнеса, работещи в секторите: производство, дистрибуция и търговия, услуги, проектен бизнес.

Водещи предприятия в България. Русия, Украйна и Беларус управляват бизнеса си с ERP решенията на L-CLASS.

Отговорности:
- проектиране, тестване, документиране и внедряване на ERP системи и системи за управление на производството

Изисквания:

  • висше образование
  • високо ниво на компютърна грамотност
  • опит за работа с конструкторска и технологична документация  в производствени предприятия
  • развити способности за работа в екип

За предимство ще се счита:

  • владеенето на руски език
  • опит във внедряването на ERP системи и системи за управление на производството
  • възможност за краткосрочни пътувания в страната и чужбина.

Какво предлагаме?

  • конкурентна заплата
  • индивидуално кариерно развитие според показаните умения, знания и желание за работа
  • работа по големи проекти на международни компании
  • работа в опитен екип
  • вътрешнофирмерни обучения

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствай по тази обява
Л-КЛАС ООД  Известие за нови обяви
Повече за Л-КЛАС ООД
Всички обяви на Л-КЛАС ООД