КариераКурсове
21.04.2017
★★★★★ РЕГИОНАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ - РЕГИОН ПЛОВДИВ, ПОЛИКОМП ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време
Добави в Моите Обяви   Известие за нови обяви   Принтирай   Проблем с обявата
РЕГИОНАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ - РЕГИОН ПЛОВДИВ
Изисквания: Комуникативност и отзивчивост, добри познания в компютърната техника, търговски усет, познаване на ИТ бранша в региона, умения за работа в екип, работен английски език, шофьорска книжка.

Отговорности: Активно поддържане на търговските контакти със съществуващите дилъри, разширяване на дилърската мрежа, консултации и продажба на компютърни продукти.

Очаквайте динамична и предизвикателна работа в най-големия български ИТ дистрибутор, приятна работна атмосфера, подходящо заплащане в зависимост от резултатите, пакет допълнителни социални придобивки, фирмени обучения, възможности за самостоятелни решения и лична изява.
Кандидатствай по тази обява
ПОЛИКОМП ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ПОЛИКОМП ЕООД
Всички обяви на ПОЛИКОМП ЕООД