КариераКурсове

СЧЕТОВОДИТЕЛ с НЕМСКИ или АНГЛИЙСКИ език
Описание и
Изисквания:
"Палфингер" е Австрийски концерн, със седалище в Залцбург - световен лидер в производството на хидравлични автокранове и повдигателни системи със собствено производство в България от 1999г. Във връзка с разширяване на дейността на създадения в България Център за финансови услуги търсим кандидати за позицията

Ние се нуждаем от отговорна, организирана и инициативна личност, с отлични умения за комуникация и силна мотивация за обучение и развитие в модерна и перспективна компания.

Задачи и отговорности:

- Организиране и осъществяване на счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на фирмата и Международните счетоводни стандарти;
- Обработване в програмата SAP на първичните счетоводни документи по съответните сметки;
- Осчетоводяване на входящи фактури на обработваните в Центъра Палфингер-заводи от България, Австрия, Германия и Словения;
- Ежедневна писмена комуникация със Заводите-Клиенти на Финансовия център за изясняване на проблемни фактури;

Ние очакваме от Вас:

- Висше икономическо образование, с предимство са завършилите „Счетоводство и контрол”, „Финанси”;
- Добро познаване на българското счетоводно и данъчно законодателство;
- Професионален опит като счетоводител в производствено предприятие се счита за предимство;
- ЗАДЪЛЖИТЕЛНО владеене на немски или английски език, като немски език е предимство;
- Много добра компютърна грамотност;
- Конкурентно предимство е доброто познаване и опит в работа с програмата SAP;
- Мотивация за обучение;
- Умение за работа в екип.

Компанията предлага атрактивно възнаграждение, социални придобивки (ваучери за храна, безплатен транспорт), възможности за професионална реализация и развитие. Осигурено е специализирано обучение.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и считате, че можете да се справите с предизвикателствата на длъжността, моля изпратете Вашите автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка в срок до 31.01.2017г. Кандидатурата си можете да изпратите online.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Месторабота: Червен бряг

Кандидатствай по тази обява

Организация:
ПАЛФИНГЕР ПРОДУКЦИОНСТЕХНИК БЪЛГАРИЯ ЕООД
  Повече за ПАЛФИНГЕР ПРОДУКЦИОНСТЕХНИК БЪЛГАРИЯ ЕООД
  Всички обяви на ПАЛФИНГЕР ПРОДУКЦИОНСТЕХНИК БЪЛГАРИЯ ЕООД
Дата: 09.01.2017
Категория:
  • Счетоводство, Одит, Финанси
Вид работа: Постоянна работа
Ниво: Служители
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Platinum
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от ПАЛФИНГЕР ПРОДУКЦИОНСТЕХНИК БЪЛГАРИЯ ЕООД. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме