КариераКурсове

СПЕЦИАЛИСТ МАРКЕТИНГ КОМУНИКАЦИИ
Ref.No: CS
Описание и
Изисквания:

BASF България, Отдел Растителна защита

Ние сме водещата световна химическата компания, защото предлагаме интелигентни решения за нашите клиенти и за устойчиво бъдеще. Ние свързваме и развиваме хора с разнообразни таланти от цял свят. За вас това означава най-различни начини за постигане на напредък. Не само вашето представяне, но и вашата личност имат значение за нас.

Отдел Растителна Защита на BASF България предлага иновативни и устойчиви решения за опазване на културите и здравето. В партньорство с най-големите професионалисти в агробизнеса ние работим за каузата - Печелившо Българско Земеделие.

Като наш партньор, екипът на P&P Bulgaria търси съмишленик за нашата компания, който да се присъедини към младия и амбициозен екип от професионалисти на BASF България, като поеме позицията на:

Специалист  Маркетинг КОМУНИКАЦИИ
/по заместване/
Ref. CS

Отговорности:

  • Подготовка и изпълнение на комуникационната стратегия на компанията в унисон с тенденциите в областта на дигиталния маркетинг;
  • Планиране и управление на бюджет реклама и събития;
  • Организиране събития с клиенти в страната и в чужбина;
  • Активна комуникация с рекламни, медия, ПР и агенции за събития;
  • Специлен фокус към онлайн и офлайн комуникациите;
  • Спазване указанията и изискванията на BASF в съответствие с местните закони.

Изисквания:

  • 2 години професионален опит в агенция за дигитален маркетинг или агенция за интегрирани маркетингови комуникации на релевантна позиция;
  • Висше образование в сферата на маркетинга или рекламата;
  • Отлично ниво на владеене на български език;
  • Много добро владеене на английски език;
  • Отлични умения за работа с Microsoft Office.

Компетенции:

  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Умения за динамична работа в екип;
  • Ефективно приоритизиране на поставените задачи;
  • Креативност;
  • Ориентираност към детайлите.

Ако разпознавате себе си в описаната позиция, ако търсите предизвикателството да ставате по-добри и по-успешни в професията си и искате да станете част от екип, който работи и се забавлява от сърце, моля изпратете CV, мотивационно писмо и актуална снимка до 03.02.2016 г., като споменете референтен номер CS.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички документи ще бъдат разглеждани в пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Лиценз 1421 [03.04.2012 - 03.04.2012]
Лиценз 1422 [03.04.2012 - 03.04.2012]
Сертификати ISO 9001:2008 и ISO 27001:2013

Месторабота: София

Кандидатствай по тази обява

Организация:
P&P Bulgaria
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
  Повече за P&P Bulgaria
  Всички обяви на P&P Bulgaria
Дата: 06.01.2017
Категория:
  • Маркетинг,
  • Реклама/PR,
  • Селско и горско стопанство, Рибовъдство
Вид работа: Временна/сезонна работа
Ниво: Експерти/Специалисти
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Platinum
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от P&P Bulgaria. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме