КариераКурсове

ТЕХНИЧЕСКИ СПЕЦИАЛИСТ ВЪТРЕШНИ ЩОРИ
Ref.No: TR-Str
Описание и
Изисквания:
РОЛПЛАСТ – компания лидер в производството на ПВЦ,алуминиеви и дървени прозорци, врати, щори, мрежи против насекоми, търси да назначи за гр. София отговорен човек на позиция:

Задължения:

1. Сключва договор с крайни клиенти;
2. Взима размери и извършва монтажи на вътрешни щори и комарници;
3. Следи за спазване на договорените срокове;

Изисквания:

1. Опит в сферата
2. Шофьорска книжка
3. Компютърна грамотност
4.Техническо образование е предимство

Ние Ви предлагаме:

1. Сигурна работа в голяма и стабилна компания;
2. Служебен автомобил и карта за мобилен телефон;
4. Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постижения;
5. Фирмено обучение;

Необходими документи:
1. Автобиография
2. Снимка

Данните, които ни предоставяте, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Месторабота: София
Заплата: от 1100 до 1400 BGN (Нето)

Кандидатствай по тази обява

Организация:
РОЛПЛАСТ ЕООД
  Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
  Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД
Дата: 06.01.2017
Категория:
  • Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Вид работа: Постоянна работа
Ниво: Служители
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Platinum
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от РОЛПЛАСТ ЕООД. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме