КариераКурсове

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТ
Ref.No: seller
Описание и
Изисквания:
РОЛПЛАСТ - лидер в производство, търговия и монтаж на прозорци, врати и щори, търси да назначи за офиса ни в район "Овча Купел", позитивна и отговорна личност на длъжност:

„ Продавач-консултант ”

Отговорности:
• Kонсултира клиентите при избор на продукт;
• Изготвя ценови оферти и договори за определени продукти на фирмата;
• Работа с първични счетоводни документи;
• Уточнява ден и час за взимане на размери и монтаж.

Изисквания:
1. Опит на подобна позиция е предимство;
2. Завършено средно образование;
3. Отлична компютърна грамотност;
4. Умение за работа с клиенти.

Компанията предлага:

• Работа в утвърдена и сигурна компания;
• Възможност за професионална реализация;
• Мотивиращо възнаграждение /твърда заплата + ежемесечен бонус пакет/.

Необходими документи:

• Актуална автобиография
• Снимка

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД.
Месторабота: София

Кандидатствай по тази обява

Организация:
РОЛПЛАСТ ЕООД
  Повече за РОЛПЛАСТ ЕООД
  Всички обяви на РОЛПЛАСТ ЕООД
Дата: 06.01.2017
Категория:
  • Административни и офис дейности,
  • Търговия, Продажби - Продавачи и помощен персонал
Вид работа: Постоянна работа
Ниво: Служители
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Platinum
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от РОЛПЛАСТ ЕООД. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме