КариераКурсове

Маркетинг специалист
Описание и
Изисквания:
БенчМарк Груп е финансова и инвестиционна компания с над 14-годишна история, която предлага услуги в сферата на международните капиталови пазари.
Във връзка с разрастване на дейността си, БенчМарк Груп търси да назначи професионалист на длъжността Маркетинг специалист за Facebook и Google.

       Задължения и квалификации:

  • Отлични познания за Google Adwords и Google Analytics;
  • Опит в управлението на кампании в Google Adwords;
  • Опит в създаване и управление на кампании във Facebook, Twitter, LinkedIn;
  • Анализ на резултатите от кампаниите и представянето им в систематизиран вид;
  • Маркиране и следене на онлайн трафик;
  • Изследване на най-добрите практики на пазара.

      Ние предлагаме:

  •  Възможност да станете част от професионален и успешен екип;
  •  Развитие в сферата на финансовите пазари;
  •  Конкурентно заплащане.

Ако отговаряте на нашите изисквания и проявявате интерес към позицията, изпратете актуална автобиография.
Благодарим на всички за отделеното време и внимание, но ще се свържем само с тези, избрани за интервю.
Цялата лична информация на кандидатите е защитена от закон и ще бъде третирана като строго конфиденциална.

Месторабота: София

Кандидатствай по тази обява

Организация:
БенчМарк Груп АД
  Повече за БенчМарк Груп АД
  Всички обяви на БенчМарк Груп АД
Дата: 04.01.2017
Категория:
  • Маркетинг,
  • Реклама/PR,
  • Административни и офис дейности
Вид работа: Постоянна работа
Ниво: Експерти/Специалисти
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Platinum
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от БенчМарк Груп АД. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме