КариераКурсове

АДМИНИСТРАТОР УЕБ САЙТ
Ref.No: 10
Описание и
Изисквания:
TOUR 4 FUN търси да назначи "АДМИНИСТРАТОР УЕБ САЙТ"

» Изисквания:
• Висше или средно специално в сферата на туризма, икономическо, информационни технологии, техническо
• Чувство за отговорност и коректност, спазване на срокове
• Възраст до 29 години
• Работно място по програма "Младежка заетост"

» Умения
• Отлична компютърна грамотност - MS Office, Internet

» Предимства на кандидатите:
• Владеене на английски език или немски

» Задължения
• Въвеждане на информация в сайт за туристически услуги

Фирмата предлага:
• Отлични условия за работа
• Осемчасов работен ден, почивни дни Събота и Неделя

» Документи за кандидатстване:
• CV и актуална снимка
Месторабота: София
Заплата: 640 BGN (Бруто)

Кандидатствай по тази обява

Организация:
TOUR 4 FUN EOOD
  Повече за TOUR 4 FUN EOOD
  Всички обяви на TOUR 4 FUN EOOD
Дата: 04.01.2017
Категория:
  • Пътуване и Резервации/Туристически агенции
Вид работа: Стаж
Ниво: Служители
Вид заетост: Пълно работно време
Тип: Gold
Добави в Моите Обяви
Проблем с обявата?
Следвай компанията, получавай известия за новите обяви по Email
Искам да получавам известия за новите обяви от TOUR 4 FUN EOOD. Email:
Ключ:
(Препишете буквите/цифрите от синьото поле по-горе. Използвайте малки букви на латиница.)
Абонирай ме