БИТУЛАЙТ ООД
Полагане на пътна маркировка, запълване на фуги и пукнатини в пътната настилка, производство на пътни знаци Служители: 30; Градове: София, Пловдив, Ябланица;

За компанията
Изисквания към кандидатите:
- Много добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
- Висше образование ще се счита за предимство. Може и студенти.
-Предходен опит на административна позиция;
-Добра компютърна грамотност /MS Office, Power Point, Internet/ и опит в работа с офис – техника;
- Комуникативност и добра езикова култура;
- Отговорност и лоялност;
- Способност за работа в екип;
Задължения и отговорности:
- Координира дейностите и задачите, свързани с ежедневната работа в офиса;
-Водене на входяща и изходяща кореспонденция;
- Работа с документацията на фирмата;
- При инициатива и след обучение участие в Проекти;
Компанията предлага:
-Мотивиращо възнаграждение, трудов договор и осигуровки;
-Служебен телефон;
- Работно време: понеделник – петък от 9:00 – 18:00ч.
-Възможност за професионално развитие;
Информацията относно кандидатурите ще се третира конфиденциално.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Контакти
ЕИК: 130570644
Адрес: гр. София, 1407 кв. Лозенец,ул.Рилски езера № 1-3
Телефон: 02/962 46 19
Fax: 02/962 53 91
 www.bituleit.com
Искам да получавам известия за новите обяви от БИТУЛАЙТ ООД по имейл. Email:
Всички обяви на БИТУЛАЙТ ООД
04.12.19 София; Заплата 1200 BGN (Нето)
1 - 1 от 1